Konkurs plastyczny „Wiosenna Zakładka” III edycja

Przed kilkoma dniami rozpoczęła się upragniona wiosna! Już 2 kwietnia wypada Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, natomiast 23 kwietnia będziemy świętować Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. 

Najwyższy wiec czas rozpocząć III Edycję Konkursu Plastycznego „Wiosenna Zakladka”, organizowanego przez nasze przedszkole. 
 
Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci, aby wraz z rodzicami wykonali w domu pracę na konkurs, tj. ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI O TEMATYCE WIOSENNEJ.
 
Każde dziecko wykonuje jedną pracę konkursową, w dowolnej technice plastycznej, z wyłączeniem technik nietrwałych (tzn. wyklejanych plasteliną, makaronem, koralikami, itp.). 
Zakładka może mieć dowolny format, najważniejsze, by można było użyć ją podczas czytania książek, nie niszcząc ich przy tym. 
 
Prace konkursowe, odpowiednio podpisane, wraz z wypełnionymi przez rodziców załącznikami (metryczką i zgodą na przetwarzanie danych osobowych) należy składać u wychowawców grup do 30.04.2023r. 
 
Wszelkie informacje na temat konkursu, regulamin konkursu wraz z niezbędnymi załącznikami oraz fotorelacje z przebiegu konkursu, dostępne bedą na stronie internetowej naszego przedszkola.
 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i wykazania się swoją kreatywnością!

Regulamin konkursu plastycznego – III edycja