Nasze akcje

 


Zostań Darczyńcą Szlachetnej Paczki już dziś!!!!

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 4 w Sanoku po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. 

Wybrana przez nas rodzina pochodzi z naszego regionu. Pani Anna i pan Tadeusz wychowują trzy córki, z których najstarsza uczy się w technikum, a dwie młodsze w szkole podstawowej. Razem z nimi mieszka jeszcze mama pana Tadeusza, pani Teofila. Rodzina żyje bardzo skromnie w starym domu, który stale remontuje.Rodzina jest bardzo ze sobą związana. Widać, że się szanują i dbają o siebie nawzajem. Nie obnoszą się ze swoimi problemami, nie narzekają. Pracują, szukają okazji, by dorobić. Razem możemy im pomóc. 

Dary dla rodziny zbieramy do 9 grudnia. Poniżej znajduje się link z potrzebami rodziny. 

LINK:

http://www.spp4.sanok.pl/wp-content/uploads/2021/11/Potrzeby-Rodziny.pdf


Rusza XXII edycja akcji „Góra Grosza”

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji „Góra Grosza” akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Przekazane pieniądze to pomoc dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu, oraz wsparcie dla ich rodzin. Wiemy, że rodzina jest ostoją i fundamentem na lata. Dlatego pomagamy dzieciom, które zostały rozłączone z rodzicami i tym, które są taką rozłąką zagrożone. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne- pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Przedszkolaki nie zawodzą, każdy przynosi tyle ile może – w myśl zasady „ jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!”

Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji!

Akcja trwa od 28.10.2021r. do 30.03.2022 r.


Drodzy Rodzice.

Wolontariusze oraz podopieczni STOnZ serdecznie dziękują Rodzicom, dzieciom i pracownikom przedszkola za przekazane smakołyki. Akcja zbiórki karmy dla zwierzaków ze Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dobiegła końca i 20 listopada karma została przekazana pieskom. Jedzenie jednak to nie wszystko. Pieski przede wszystkim potrzebują miłości i domu, a pomóc może każdy z nas. Jeśli nie możemy zaadoptować psiaka to jest inna możliwość. Wystarczy po prostu przyjść do przytuliska w każdą sobotę między godziną 10 a 11 i zabrać zwierzę na spacer. Dla nas to tak niewiele, a dla bezdomnych zwierząt znaczy bardzo dużo. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji.


Nasze przedszkole po raz kolejny angażuje się w pomoc czworonożnym przyjaciołom z Sanockiego Schroniska. Psiaki potrzebują mokrej karmy (sucha bardzo szybko wilgotnieje i marnuje się), obroży oraz różnego rodzaju przekąsek.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w naszą akcję, dzięki której będziemy mogli wspomóc bezdomne zwierzaki, a także zwrócić uwagę dzieci na takie wartości jak bezinteresowna pomoc i sprawianie radości innym.

Zbiórka potrwa do końca października.