Piknik Rodzinny

W dniu 19.05.2024r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu wielkie święto -Piknik Rodzinny. Jak co roku dopisała pogoda, zatem tłumy zgromadziły się w naszym ogrodzie przedszkolnym, aby wspólnie spedzić tą piekną niedzielę. Głównym punktem programu były tańce dzieci z poszczególnych grup, które są doskonałym sposobem na zaprezentowanie talentów i zdolności naszych przedszkolaków. 
Nie zabrakło też pokazów umiejętności zaprzyjaznionych klubów sportowych.  Zatem na naszej przedszkolnej scenie zaprezentowali się karatecy z UKS Karate Kyokushin „Byakko” oraz gimnastyczki z UKS Spartanie. 
Na dzieciaki i ich rodziców czekało wiele atrakcji, m.in. jazda konna, dmuchańce, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, itp. Chętni mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, dzięki obecnym z nami ratownikom medycznym, przetestować na własnej skórze kosmetyki firmy Naturolove czy obejrzeć sprzęt do wspinaczki górskiej, prezentowany przez zdobywcę Korony Ziemi pana Łukasza Łagożnego. 
Wszyscy zmęczeni tymi atrakcjami, mogli posilić się wieloma smakołykami, m.in. domowymi wypiekami, bigosem, pierogami, kiełbaską z grilla, itp.
Był to dzień spędzony w miłej atmosferze, pełen uśmiechów i zabawy, za co dziękujemy wszystkim osobom, które nas wsparły i pomogły w zorganizowaniu i przygotowaniu naszego Pikniku Rodzinnego.