Kadra

Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2019/2020

Dyrekcja:

Dyrektor – mgr Mariola Milewska – nauczyciel dyplomowany
Wicedyrektor – mgr Joanna Wielgosz – nauczyciel dyplomowany

Wychowawcy:

Grupa I

Bożena Lewicka – wychowawca grupy
Aneta Łosiak – wychowawca grupy
Marta Kapcia – wychowawca grupy
Jolanta Łagożny – język angielski
Anita Wach – pomoc nauczyciela
Edyta Kozimor – pracownik obsługi
 

Grupa II

Monika Dziedzic – wychowawca grupy
Mariola Milewska – wychowawca grupy
Aneta Łosiak  – wychowawca grupy
Anna Hędrzak – nauczyciel wspomagający
Jolanta Łagożny – język angielski
Alicja Gratkowska – pomoc nauczyciela
Marzena Lewcio-Misztal – pracownik obsługi
 

Grupa III

Irena Antonowicz – wychowawca grupy
Jolanta Łagożny – wychowawca grupy
Joanna Wielgosz – wychowawca grupy
Marzena Zgłobicka – nauczyciel wspomagający
Jolanta Łagożny – język angielski
Jadwiga Szyniec – pomoc nauczyciela
Grażyna Małek – pracownik obsługi

Grupa IV

Beata Góra – wychowawca grupy
Marta Kapcia – wychowawca grupy
Józefa Bańczak – wychowawca grupy
Jolanta Łagożny – język angielski
Iwona Giebułtowicz – religia
Renata Prorok – pracownik obsługi

Grupa V

Ewelina Langenfeld – wychowawca grupy
Józefa Bańczak – wychowawca grupy
Marzena Wojtanowska – nauczyciel wspomagający
Jolanta Łagożny – język angielski
Iwona Giebułtowicz – religia
Teresa Makar – pracownik obsługi
 

Grupa VI

Katarzyna Bentkowska – wychowawca grupy
Monika Dziewińska – wychowawca grupy
Katarzyna Szumska – nauczyciel wspomagający
Jolanta Łagożny – język angielski
Iwona Giebułtowicz – religia
Ewa Sobolak – pracownik obsługi

Grupa VII

Anna Ambicka – wychowawca grupy
Bernadetta Tarnawska – wychowawca grupy
Rimma Osenkowska – nauczyciel wspomagający
Jolanta Łagożny – język angielski
Iwona Giebułtowicz – religia
Barbara Sobkowicz – pracownik obsługi

Grupa VIII

Janina Pacławska – wychowawca grupy
Danuta Kosturska – wychowawca grupy
Jolanta Łagożny – język angielski
Iwona Giebułtowicz – religia
Danuta Chęć – pomoc nauczyciela

Grupa IX

Magdalena Świdurska – wychowawca grupy
Elżbieta Kopczyk – wychowawca grupy
Agnieszka Kruczek – nauczyciel wspomagający
Jolanta Łagożny – język angielski
Iwona Giebułtowicz – religia
Anna Wojtuszewska – pracownik obsługi
 
 

ZAJĘCIA DODATKOWE:

Małgorzata Majcher – logopeda
Grażyna Adamiak – pedagog