Kadra

Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

Dyrekcja:

Dyrektor – mgr Mariola Milewska – nauczyciel dyplomowany
Wicedyrektor – mgr Joanna Wielgosz – nauczyciel dyplomowany

Wychowawcy:

Grupa I

mgr Katarzyna Bentkowska – wychowawca grupy
mgr Jolanta Łagożny – wychowawca grupy
mgr Joanna Wielgosz – wychowawca grupy
mgr Marzena Zgłobicka – nauczyciel wspomagający
mgr Jolanta Łagożny – język angielski
Grażyna Małek – pomoc nauczyciela
Agata Styczyńska – pracownik obsługi
 

Grupa II

mgr Anna Ambicka – wychowawca grupy
mgr Mariola Milewska – wychowawca grupy
mgr Marta Kapcia  – wychowawca grupy
mgr Katarzyna Szumska – nauczyciel wspomagający
mgr Jolanta Łagożny – język angielski
Jadwiga Szyniec – pomoc nauczyciela
Edyta Kozimor – pracownik obsługi
 

Grupa III

mgr Bożena Lewicka – wychowawca grupy
mgr Marta Kapcia – wychowawca grupy
mgr Aneta Łosiak – wychowawca grupy
mgr Jolanta Łagożny – język angielski
Anita Wach – pomoc nauczyciela
Kamila Rudnicka – pracownik obsługi

Grupa IV

mgr Monika Dziedzic – wychowawca grupy
mgr Aneta Łosiak – wychowawca grupy
mgr Iwona Radwańska – wychowawca grupy
mgrJolanta Łagożny – język angielski
Alicja Gratkowska – pomoc nauczyciela
Marzena Lewcio-Misztal – pracownik obsługi

Grupa V

mgr Agnieszka Kruczek – wychowawca grupy
mgr Małgorzata Zamorska – wychowawca grupy
mgr Rimma Osenkowska – nauczyciel wspomagający
mgr Jolanta Łagożny – język angielski
s. mgr Renata Suchy – religia
Ewa Sobolak – pracownik obsługi
 

Grupa VI

mgr Józefa Bańczak – wychowawca grupy
mgr Ewelina Langenfeld – wychowawca grupy
mgr Marzena Wojtanowska – nauczyciel wspomagający
mgr Jolanta Łagożny – język angielski
s. mgr Renata Suchy – religia
Ewelina Koczera – pracownik obsługi

Grupa VII

Beata Góra – wychowawca grupy
mgr Monika Dziewińska – wychowawca grupy
mgr Jolanta Łagożny – język angielski
s. mgr Renata Suchy – religia
Renata Prorok – pracownik obsługi

Grupa VIII

mgr Janina Pacławska – wychowawca grupy
mgr Iwona Radwańska – wychowawca grupy
mgr Jolanta Łagożny – język angielski
Danuta Chęć – pomoc nauczyciela

Grupa IX

mgr Elżbieta Kopczyk – wychowawca grupy
mgr Danuta Kosturska – wychowawca grupy
mgr Jolanta Łagożny – język angielski
s. mgr Renata Suchy – religia
Barbara Brewka – pracownik obsługi
 
 

ZAJĘCIA DODATKOWE:

mgr Małgorzata Majcher – logopeda

mgr Grażyna Adamiak – pedagog

mgr Małgorzata Zamorska – gimnastyka korekcyjna

lic. Magdalena Zubel – rytmika