Święto Pieczonego Ziemniaka

W dniu 17.09. b.r. w naszym przedszkolu odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Z tej okazji w ogrodzie przedszkolnym zorganizowany został piknik, podczas którego każdy smakosz ziemniaka, mógł skosztować go pod wieloma postaciami, np. frytek, pieczonych ziemniaczków czy placuszków ziemniaczanych. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, nie tylko kulinarnych, ale także kulturalnych, ruchowych i artystycznych. Dzieci mogły m.in. poskakać na dmuchawcach, pooglądać najprawdziwszy traktor czy przejechać się na kucyku, jak również ozdobić swoją twarz pięknymi rysunkami, włosy kolorowymi warkoczykami, a ręce samodzielnie wykonanymi bransoletkami z koralików.

Oczywiście głównym punktem programu były występy taneczne naszych zdolnych przedszkolaków, które jak zwykle wzbudziły wiele radości i nagradzane były ogromnymi brawami.
Niezapomnianą atrakcją  okazały się również pokazy sportowe zawodników klubu sportowego JUDO PANTERA oraz UKS Karate  Kyokushin „Byakko”.

Był to bardzo udany dzień w społeczności naszej placówki, podczas którego pracownicy, wychowankowie, ich rodzice oraz wszyscy sympatycy przedszkola, mogli wspólnie spędzić czas, integrując się ze sobą.