Wigilia w przedszkolu

Wigilia w przedszkolu z udziałem zaproszonych gości. W dniu 20.12.2018r. grupa VI wystawiła jasełka, w których uczestniczyły dzieci z wszystkich grup przedszkolny, Dyrekcja przedszkola oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Sanoka Pan Tomasz Matuszewski, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Pani Irena Penar , Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku Pani Małgorzata Kielar, Panie z kadr i księgowości Urzędu Miasta oraz ksiądz Roman.
Pory roku zawitały do szopki składając dzieciąteczku swoje dary prosto z polskich pół, łąk i lasów. Dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój śpiewając piękne kolędy i przybliżyły historię narodzin Jezusa. Po jasełkach odbyła się uroczysta wigilia z udziałem dzieci i zaproszonych gości. Było łamanie się opłatkiem, składanie sobie życzeń i wspólne śpiewanie kolęd. Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie i udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Czas oczekiwania i narodzin maleńkiego Jezuska to czas magiczny i wyjątkowy, który każdy człowiek i każdy przedszkolak odkrywa i przeżywa w swoim sercu co roku na nowo.
      „Gdy opłatkiem się łamiemy,
        to życzymy bliskim,
        żeby pokój był na ziemi
        i niósł radość wszystkim”.

Wszystkim zgromadzonym dziś wokół szopki i świętej rodziny życzymy tego upragnionego w codziennym życiu spokoju, radości i wiele miłości. Na czas świąt i zbliżającego się Nowego Roku 2019 wszelkiego dobra życzą dzieci, dyrekcja, grono pedagogiczne i personel przedszkola.