Z przyrodą za pan brat – Wycieczka do Pstrągowej

Dnia 28 maja 2024 roku nasze sześciolatki z grupy VI, VII i IX  wybrali się na wycieczkę do Rancza Stodoła w Pstrągowej. Była to niezwykła przygoda dla wszystkich.

Nasze przedszkolaki mogły z bliska przyjrzeć się zwierzętom i je nakarmić. Świetnie bawiły się w małpim gaju, skakały na   „dmuchańcach”  jeździły na ,,rodeo” oraz zjeżdżały na pontonach. Po wspólnej zabawie nadszedł czas na pyszne kiełbaski, które ze smakiem przedszkolaki zjedli. Zwieńczeniem atrakcji była przejażdżka na przyczepie ciągniętej przez traktor, wysłuchanie bardzo ciekawej lekcji historii w indiańskim Tipi oraz karmienie ryb w stawie. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie pobyt w ranczu był dniem pełnym niezapomnianych wrażeń, uśmiechu i fajną przygodą. Po tak intensywnym dniu – pełnym niespodzianek, emocji część z nas w drodze powrotnej do Sanoka smacznie spała….

Dziękujemy Panom i Panią z Ranczo Pstrągowa za miłe przyjęcie nas tak w ciekawym miejscu i za to, że mogliśmy w dobrych humorach spędzić czas na łonie natury.