Zabawa karnawałowa w grupie II

ECO BAL KARNAWAŁOWY W GR.II
W dniu 09.02.2022r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Z tej okazji dzieci z grupy II w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Gramy w zielone” wzięły udział w grupowym ECO POKAZIE MODY. Maluchy zaprezentowały stroje, wykonane z materiałów, które mogą zostać poddane recyklingowi. Królowała folia, plastik i kartony. Rodzice dzieci z gr.II zasługują na wielkie brawa i podziękowania za zaangażowanie, kreatywność i pracę włożoną w wykonanie tych przepięknych przebrań dla swoich pociech.
Podczas dzisiejszego ECO BALU KARNAWAŁOWEGO w gr.II nie zabrakło miejsca na radosne tańce i wspólne zabawy, a także na ECO ZAWODY SPORTOWE, w których oczywiście również wykorzystano surowce wtórne- pudła, nakrętki, butelki,itp. Dzieci uczyły się zdrowej rywalizacji w czasie konkurencji, takich jak:
– „Rzut jajkiem do paszczy lwa”,
-„Kto pierwszy nakarmi zwierzaka?”,
-„Butelkowe kręgle”.
To był pełen emocji i wielu uśmiechów dzień, który mamy nadzieję na długo zostanie w pamięci naszych dzieci i po którym będą już wiedzieć, że z kartonu czy worka można  „wyczarować” naprawdę piękne rzeczy.

Video