Marsz dla Niepodległej oraz Przedszkole do Hymnu

11 listopada to wyjątkowy dzień w kalendarzu każdego Polaka, także tych najmłodszych. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, dzieci z naszego przedszkola dnia 8 listopada wzięły udział w uroczystym pochodzie, aby wspólnie uczcić pamięć o historii naszego kraju i wartościach patriotycznych.

Przedszkolaki, ubrane w narodowe barwy i trzymające małe flagi, dumnie przemaszerowały ulicami w pobliżu naszej placówki. O godzinie 11:11 zatrzymaliśmy się, by wspólnie odśpiewać hymn Polski. Wzruszający moment pełen podniosłych emocji przypomniał nam wszystkim, jak ważna jest jedność i pamięć o historii.

Pochód wzbudził zainteresowanie i uśmiechy na twarzach mieszkańców, stając się pięknym symbolem dziecięcego patriotyzmu. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób wspólnie uczcić tak ważne święto. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ich zaangażowanie i entuzjazm, a rodzicom za wsparcie.